Chhatwal & Jonssons utomhuskuddar passar lika bra inne men är designade för att användas utomhus. Kuddarna har tejpade sömmar, en mjuk polyesterfyllning och inget blixtlås. Den vattenavvisande impregneringen tål lättare regnskurar men kuddarna ska inte lämnas utomhus vid ihållande regn. Nytt för våren är mönstret Dadra samt en grå nyans som finns i mönstren Dadra och Diamond.
Relaterat innehåll
24.06.2025Designbase.se
idd köln i ny, uppdaterad utgåva
En ny mässa för premiuminredning lanseras hösten 2025 med den första upplagan av idd cologne. Parallellt med mässan kommer det att finnas ett urbant evenemangsprogram på idd cologne downtown, som bjuder in dig att uppleva design i hela Köln från 26 till 29 oktober.
Håll dig uppdaterad med designbase.se
Få insikt i de senaste produkterna, trenderna och tendenserna, spännande intervjuer, teman, unika jobberbjudanden och spännande evenemang.
Good business is always in season
Datum
26.07.2025
Plats
Hamborg
Join the most inspiring interior, lifestyle & design trade show in The Nordics
Datum
17.08.2025
Plats
Herning - Denmark
Formex – Nordens viktigaste mötesplats för design och inredning
Datum
26.08.2025
Tid
09:30
Plats
Mässvägen 1, 125 80 Stockholm
Welcome home!
Datum
04.09.2025
Plats
Paris
Designers' Saturday is the largest and most important meeting place for design and interior architecture in Norway.
Datum
12.09.2025
Plats
Oslo, Norway
Connecting the best i India's handicrafts
Datum
14.10.2025
Plats
New Delhi, India