Ett litet hänge med stor personlighet
Det nya Hoptimist-hänget är skapat för att sprida glädje, vart du än går - oavsett om det är till vardags eller på resa. Den lilla figuren, med sitt lekfulla och färgstarka uttryck, är en nytolkning av det ikoniska Hoptimist-leendet i miniatyrformat - nu för väskan. Vill du hellre ha den hemma på hyllan? Inga problem - kedjan är lätt att ta av, och vips har du en Mini Bumble som studsar iväg.
Foto: Hoptimist
Häng på den - och ta med dig det goda humöret!
Hänget har en smart krok som gör det enkelt att fästa det på dragkedjan, väskans handtag eller nyckelknippan. Och när den väl sitter där, stannar den - och lyfter humöret hela dagen.
Den finns i åtta uttrycksfulla färger: Guld, Röd, Vit, Turkos, Chrome, Latte, Orange och Gul. Färgerna gör det lätt att hitta en favorit som matchar din personliga stil eller dagsform.
Det är inte bara en dekoration - det är en påminnelse om att det är de små sakerna som gör skillnad. En färgglad detalj som ger personlighet åt allt från skolväskan till datorväskan - och som passar perfekt som en liten present, som man gärna vill ge bort (eller behålla själv).
Bag charm, SEK 159,00. Finns i färgerna: Guld, Röd, Vit, Turkos, Chrome, Latte, Orange och Gul.. Foto: Hoptimist
Foto: Hoptimist
Foto: Hoptimist
