En himmelsk färg tar plats vid bordet

Villa Collection Denmark är redo att föra in en ny nyans av skönhet i ditt hem med stengodsservisen Elstra i en uppfriskande ljusblå färg.

Foto: F&H Group A/S

Det finns många små nöjen i vardagen: en varm kopp kaffe, en mysig middag med familjen, ett vackert dukat bord. Elstra-servisen i stengods från Villa Collection Denmark är här för att göra dessa stunder ännu bättre. Det handlar om att skapa mysiga, varma stunder som vi alla älskar.

Den nya ljusblå färgen är inte bara vacker att se på. Den ger också en känsla av lugn och avslappnad elegans till ditt bord. Stommen finns i fyra olika mönster, som vackert framhävs av den reaktiva glasyren.

Elstra finns redan i offwhite. Och den ljusblå färgen kompletterar den befintliga nyansen perfekt med sitt lätta och luftiga utseende, vilket gör det enkelt att blanda och matcha färgerna på ramen på olika sätt.

Mer av...

02.03.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Nytt porslinsmärke tolkar västkusten

27.02.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Skönhet ska vara praktisk

23.02.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Fler redskap i Emmaserien - med den välkända designen

20.02.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Oblong visar upp sig

19.02.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Nytt köksredskap skapar snygga skåror på bara några sekunder

18.02.2026F&H Group A/S

Sponsrad

Gyllene ögonblick i badrummet

Publisher

Horisont Gruppen a/s

Strandlodsvej 44

2300 København S

Telefon: 53506060

www.horisontgruppen.dk

Copyright 2023