Cervera till Nacka Forum

Kunder erbjuds både butiks- och onlinesortimentet

Nacka Forum i Nacka satsar inom kategorin heminredning och interiör. I april öppnade Cervera en ny butik i köpcentrumet. Den nya Cerverabutiken ligger i Atrium på plan 0 och blir varumärkets 69:e i ordningen. I butiken kommer kunderna att ha tillgång till hela Cerveras sortiment samt, via e-beställningar, det utökade onlinesortimentet.
”Etableringen är ytterligare ett steg i vår ambition att möta våra kunder på deras villkor, oavsett om man vill handla online eller i butik. Nacka Forum och dess breda utbud gör det till en shoppingdestination vi ser stora fördelar med att vara del av”, säger Martin Sandström, etableringschef hos Cervera.
www.cervera.se

Relaterat innehåll

26.03.2026Designbase.se

AI är inte framtiden – det är nuet

25.03.2026Witt Denmark A/S

Sponsrad

iRobot är tillbaka - markerar nytt kapitel på AWE 2026 och vinner innovationspris

13.03.2026Antex Plast A/S

Sponsrad

Från designvision till plastproduktion

11.03.2026Designbase.se

Imerco levererar ett nytt rekordresultat

10.03.2026Designbase.se

Nuura stärker ledningen med ny operativ chef

03.03.2026Designbase.se

F&H delar upp verksamheten i lager och huvudkontor

23.02.2026Designbase.se

Nya kvarter och kartjusteringar: 3 Days of Design expanderar 2026

18.02.2026Witt Denmark A/S

Sponsrad

Witt stärker Kids & Babies-segmentet med MomCozy

Håll dig uppdaterad med designbase.se

Få insikt i de senaste produkterna, trenderna och tendenserna, spännande intervjuer, teman, unika jobberbjudanden och spännande evenemang.

Publisher

Horisont Gruppen a/s

Strandlodsvej 44

2300 København S

Telefon: 53506060

www.horisontgruppen.dk

Copyright 2023